... o nás

Pár slov o nás......sme maželia, kolegovia a životní partneri

Naše Dobré Pocity

 

Bc. Naďa Scheerová

4.10. 1976

V našich Dobrých Pocitoch pracujem ako fyzioterapeut a terapeut.Pomocou metód ako je sm systém- reflexná terapia-masáž- mäkká reponácia krčnej chrbtice a iné. Dokážem pomôcť aj od akútnej bolesti. Poradím ako cvičiť aby chrbtica nebolela.

Ďaľšími mojimi terapiami , ktorými môžeme ísť skutočne do hĺbky problému a začať ho riešiť, je Kránio-sakrálna terapia -cestou hlbokej relaxácie

 a Neuro-spinálny rebalanc,ktorý je vyšším levelom kránio-sakrálnej terapie. Tieto terapie sú naprosto unikátne a jedičné.

 

                                                        

Boris Scheer

12.9. 1971

V našich Dobrých Pocitoch som v prvom rade masérom, ale okrem klasickej masáže,kombinujem masáže a terapie, podľa potreby a problémov klienta. Obaja s manželkou sa venujeme poradenstvu v oblasti detoxikácie tela, zmenu životného štýľu a pod.

Zdravotné problémy nas a našich detí nás učia a nútia objavovať nové možnosti prírodnej liečby.

 


Naša cesta...

  Začali sme v roku 1997 a prvých 6 rokov sme ponúkali len kozmetické služby.      K našej terajšej práci nás priviedli vlastné zdravotné problémy...

  My sme však chceli byť zdraví a pokiaľ je to možné, aj nezávislí od systému starostlivosti o zdravie, aký poznáme v modernom zdravotníctve. Začali sme hľadať a skúšať.

  Pomohli sme si a čo bolo dobré pre nás, sa snažíme ponúknuť ďalej aj vám. V našej ponuke nie je nič, o čom by sme pochybovali, alebo čo by malo na nás samých, alebo na naše deti negatívny účinok.

Zistili sme, že v prvom rade si človek musí chcieť pomôcť sám a potom treba veriť svojmu telu, že to skutočne dokáže ! 

  Tak sme začali s reflexnou terapiou chodidla a naším každodenným sprievodcom sa stali knihy Jiřího Janču a manželov Júliusa a Beaty Patakyovcov.

Potom sme objavili silu energoinformačných preparátov JOALIS z výzkumu MUDr. Josefa Jonáša a absolvovali jeho úžasné školenia a letnú školu.

Spolu s preparátmi Joalis našim klientom, aj sebe pomáhame skvelými bioinformačnými preparátmi DIOCHI. 

Okrem klasickej masáže tela sme sa postupne snažili vyberať tie, ktoré majú schopnosť povzbudiť očistu tela. Prišla na rad lymfodrenáž a medová masáž.

Úplne zásadné zlomy nastali, keď Boris absolvoval u pani Vladimíry Skácelovej školenie Kraniosakrálnej terapie cestou hlbokej relaxácie.

Obaja sme u nej následne obsolvovali jej semináre Cesta. 

Ďalší náš dôležitý medzník bola Nadina promócia na katedre fyzioterapie, trnavskej UCM v Piešťanoch. Začala pomáhať pri bolestiach chrbtice, kĺbov a masíruje deti a aj tehotné ženy. Momentálne sa vzdeláva na seminároch MUDr. Richarda Smíška. Špecializuje sa na tzv. SM-systém, čo je systém manuálnych techník a cvičenia s pružnou gumou. Je to dokonalá metóda pri problémoch s chrbticou a celým pohybovým aparátom. Vidíme v nej obrovský potenciál pri riešení akútnych ale aj chronických pohybových problémov.

  Najlepšie na tom však je, že na tej ceste stále sme, učíme sa nové veci a s nami aj Vy...

vaši Naďa a Boris

 

 Kontakt

Boris a Naďa Scheerovci

Potočná 118,90901 Skalica

Boris 0905823239
Naďa 0905561944OTVÁRACIE HODINY

  • Pondelok:   9.00 - 17.00
  • Utorok:       9.00 - 17.00
  • Streda:       9.00 - 17.00
  • Štvrtok:     9.00 - 17.00
  • Piatok:       9.00 - 15.00
  • Sobota:     zatvorené
  • Nedeľa:     zatvorené