Telefon  +421905823239, +421905561944

Mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Poradenstvo pri osobnom rozvoji

Veľmi jedinečná a originálna terapia, ktorá pracuje s našimi emóciami a náladami.

Systém 38 kvetových esencií, ktoré sa extrahujú so stromov a rastliniek. každá z nich sa svojou vibráciou približuje nejakej nálade alebo emócii. Pokiaľ máme v živote skôr nepríjemné pocity a prežívame negatívne emócie, to znamená, niečo nás trápi, prežívame ťažké obdobie, stratili sme niekoho blízkeho, bojíme sa o seba alebo o blízkych...... tieto esencie nás môžu vyladiť pozitívnym smerom.

Esencie sa dajú užívať jednotlivo iba na jeden problém alebo sa dá namiešať zmes niekoľkých esencií, podľa vašich problémov.

Tento systém nemá kontraindikácie, je vhodný pre každého vrátane malých detí.

Ak máte teda nejaké problémy, neviete ako ďalej, máte strach, bojíte sa zmeny, žijete v uzavretom kruhu... nájdeme spolu východisko.
Problémy emočného charakteru, teda keď neviete svoje emócie spracovať, sa časom prejavia na problémoch zdravotných.

 

Poradenstvo pri osobnom rozvoji

 

Bachove esencie sú ďalším príspevkom do môjho systému terapií. Snažím sa vo svojom prístupe ku Vám, spájať veci, ktoré som sa sama na sebe naučila. a tým si aj pomohla. Život sa mi začal meniť až vtedy, keď som prebrala zodpovednosť sama za seba a za svoje zdravie. Hľadám odpovede len vo svojom srdci, pretože nikto iný nám to aj tak nepovie. Treba byť úprimný v prvom rade sám k sebe a priznať si, čo nás skutočne trápi, čo by sme radi zmenili... atď. Sme iba ľudia a môžme robiť chyby a sem tam zlyhať.

Naučte sa mať radi samých seba, takých akí ste, neporovnávajte sa s inými ľuďmi, každý sme originálnou bytosťou a máme svoje poslanie - porozumieť v prvom rade sám sebe. Cestu k sebe nájdete, keď skľudníte svoju myseľ aj pomocou terapií, ktoré Vám ponúkam ja, budem sa tešiť...

Naďa

 

Poradenstvo v oblasti detoxikácie tela,
zmena životného štýľu.